Kincskereső
2019
február
07
csütörtök

Aranyos kölyökatléták

A Zalaszám-ZAC Petőfi-Landorhegyi-Mindszenty és a KVDSE kölyökatléta csoportjai mérték össze felkészültségüket 2019. január 30-án a Landorhegyi iskolában rendezett versenyen. Az egytől-egyig kiváló csapatokkal szemben ismét a dobogó legfelső fokára állhattak fel iskolánk tanulói. Diákjaink remekül versenyezve nyerték meg a versenyt, mérhetetlenül büszkék vagyunk rájuk.
A csapat tagjai: Gerencsér Anna, Simon Judit, Tarsoly Hanna, Csalló Noel, Tuboly Milán, Peresztegi Zalán, Márton Attila, Bartáky Bendegúz.
Külön köszönet a felkészítő nevelőknek: Szabó Gábor és Bruszik Péter testnevelőknek.

landorhegyikölyök2

landorhegyikölyök2a landorhegyikölyök2b
Vissza

Amennyiben szeretne hozzászólni, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!