Kincskereső
2019
szeptember
24
kedd

Diákolimpiai sikerek

Történelmi siker született iskolánk életében. :) Nagyon büszkék vagyunk a megyei atlétikai diákolimpián elért 10x200-as váltó ELSŐ helyezésére! Ez iskolánk különválásának első megyei diákolimpiai címe. A lány csapat ezen kívül szerzett egy ezüst érmet távolugrásban. A fiatalabb korosztály is remekül helytállt a nagyok között.
Molnár Hanna, Kovács Gréta Míra, Szerdahelyi Júlia, Hozbor Karolina, Konrád Bíborka, Sziva Teodóra, Cserkuti-Németh Olivér, Fábián András, Honfi Flórián, Horváth Krisztián,Szírmai Nimród, Lákovics Márk, Ács Kristóf,Becze Benjamin, Söjtör Milán, Kis Dávid
Gratulálunk minden diákunknak, valamint Selmeczi Zsófia és Szabó Gábor felkészítő tanároknak! Hajrá Petőfi!!!

diakolimpia2019-1
diakolimpia2019-2
Vissza

Amennyiben szeretne hozzászólni, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!